PATENTINĖ

INFORMACIJA

LIETUVOS PATENTAI PASKELBTI SAUSIO MĖNESĮ: 6342 Ultragarsinis vidinio kraujagyslių valymo įrenginys; 6343 Laiptais galintis kopti įrenginys ir tokio įrenginio pavaros energijos sąnaudų valdymo būdas; 6344 Aušinimo įrenginio elementas su aušinimo ventiliatoriumi elektros instaliacijos vamzdžiui pastatuose; 6345 Išorinio plieninės konstrukcijos elemento valymo priežiūros prietaisas su kreiptuvo strypu ir reguliuojamu greičiu; 6346 Žemo triukšmo lygio maitinimo blokas, kuris naudoja saulės elementų skydelį; 6347 Dulkėms atsparus energijos įrenginys lanksčiai linijai; 6348 Kompiuterio ekrano įrenginio modulis su įspėjimo įtaisu; 6349 Apdorojimo bloko valdymo sistema su nuimama apdorojimo galvute; 6350 Indukcinis kompiuterinis įtaisas; 6351 Knyginis kompiuterinis įtaisas su vėdinimo ir energijos taupymo funkcijomis; 6352 Knyginis kompiuterinis įtaisas su vėdinimo ir šilumos išsklaidymo funkcijomis; 6353 Kartoninis padėklas ir jo gamybos būdas; 6354 Jonams laidi ir katalitiškai aktyvi membrana ir jos formavimo būdas; 6355 Prietaisas medžiagų išsisluoksniavimui aptikti; 6356 Įrenginys porėtoms medžiagoms apdoroti skysčiais; 6357 Spartą reguliuojančio tipo kompiuterio modulis; 6358 Kompiuterio modulis; 6359 Energiją taupantis kompiuterinis įtaisas; 6360 Antiseisminis indukcinis kompiuterinis įtaisas; 6361 Reguliuojamas knyginis kompiuterinis įtaisas; 6362 Pasukamas reguliuojamas indukcinis kompiuterio modulis; 6363 Amortizuojančio tipo pasukamas kompiuterio įtaisas.

 

Paslaugos


DĖMESIO. Nuo 2016 m. liepos 1 d. pramoninės nuosavybės informacijos sklaidos funkcija iš Lietuvos technikos bibliotekos (LTB) perduodama Valstybiniam patentų biurui, o LTB Patentinės informacijos centras baigia savo veiklą.

Dėl patentinių dokumentų prašome kreiptis į Bendrąją skaityklą (113 kab.),
el. p. skaitykla@tb.lt, tel. (8 5) 261 87 58.

Dėl patentinės informacijos (paieška patentų duomenų bazėse, bibliografinių duomenų užklausos) prašome kreiptis į Elektroninės informacijos skaityklą (207 kab.), el. p. patent@tb.lt,
tel. (8 5) 262 19 19.

Lietuvos technikos bibliotekoje jūs galite:

  • susipažinti su Lietuvos, užsienio šalių ir tarptautinių organizacijų išradimais, prekių ženklais, dizainu;

  • atlikti informacijos paiešką interneto duomenų bazėse savarankiškai;

  • pateikti užklausas, susijusias su patentine informacija;

  • konsultuotis informacijos paieškos internete klausimais.

 

   ĮDOMU

Patentų klinika

Lietuvos išradimai

Nauji Lietuvos patentai

Fondas

Leidiniai  / straipsniai

E-periodika

ES teisės apžvalgos

Teisės aktai

Pramoninės nuosavybės civilinės nutartys

Nuorodos

Duomenų bazės

Interneto šaltiniai

Espacenet

Valstybinis patentų biuras

Lietuvos patentai

Pasaulinė intelektinės nuosavybės organizacija

Lietuvos prekių ženklai

Europos patentų tarnyba

 

Lietuvos dizainas

Lietuvos patentiniai patikėtiniai

Lietuvoje galiojantys Europos patentai

Patentų rinka

VPB oficialus biuletenis